Нагороди не мають великого значення. Наша нагорода - це наша робота.

 

 

 

«HOSPITALITY AWARDS» — переможець у номінації «Відкриття року» м.Київ. 2012

Національна премія в індустрії гостинності України «HOSPITALITY AWARDS», яка проводиться Клубом готельєрів та рестораторів HOTELIERO. Премія запроваджена та вручається з 2011 року. Це єдина професійна премія в галузі гостинності.

Нам дуже приємно, що ми були одним з учасників цієї премії і ми пишаємося тим, що наш об’єкт Готель «Міротель Резорт & СПА» став номінантом, а потім і переможцем у номінації «Відкриття року». Готель «Mirotel Resort & SPA» менш ніж за рік зміг завоювати відмінну репутацію та отримати високу відзнаку шановного журі. А це було не так просто, адже до членів журі «HOSPITALITY AWARDS» входять відомі архітектори, ресторатори та експерти готельного ринку.

Ми не плануємо зупинятися на цьому досягненні і маємо в планах підкорення ще не однієї номінації в подальшому.

 


«HOSPITALITY AWARDS» — переможець у номінації «Готель року» м. Київ. 2013

Стримавши свою обіцянку і досягнувши поставленої мети, ми знову здивували одну з найбільш професійних Національних премій в індустрії гостинності «HOSPITALITY AWARDS».

Приємно коли твої досягнення і роботу оцінюють гідно. Ми ще раз переконались, що вірно обрали вектор розвитку в такій галузі будівництва — як будівництво готелей. Адже розвивається тільки той, хто ставить перед собою складні завдання та високі цілі. Наша команда ніколи не боялася труднощів, ми завжди прагнули досконалості, і перемога в цій номінації тому підтвердження.

Ми хочемо подякувати всім нашим співробітникам, усім без винятку. Саме вони зробили можливим наш тріумф. Саме завдяки ним наша компанія стрімко зростає та саме завдяки їх зусиллям Укрінвестцентр виходить на нові рівні розвитку, та підкорє нові вершини. Це наша спільна перемога. Це наше спільне досягнення. І тільки завдякі нашій професійній команді ми можемо з впевненністю дивитись у майбуднє. Саме тому ми знаємо — наші гучні перемоги ще попереду!

 

 

 

HOUSE 2013 «Crystal Brick Award» — переможець в категорії «Готелі» м.Люблін, Польща.

2013 рік видався для нас напрочуд багатим на відзнаки. Однак ця номінація для нас має особливе значення. Адже це вже європейська відзнака та визнання нашої праці на міжнародному рівні.

Укрінвестцентр взяв участь в XIII виданні Конкурсу ДІМ 2013 «Кришталева Цегла» в номінації за найкращу будівельну інвестицію по обидві сторони східного кордону Євросоюзу, на Шляху Сонця і Снігу, що проходив в м.Люблін у Польщі.

Конкурс «Кришталева Цегла» був створений для сприяння розвитку будівельної галузі в Европі, а також для регіонального управління інвестиційним, проектним та будівельним середовищем, для нагляду за якістю та функціональністю нових, модернізованих і оновлених будівель. У зв’язку з тим, що існуюча формула Конкурсу отримала визнання, Оргкомітет Конкурсу вирішив активізувати зусилля і в регіонах по обидві сторони східного кордону Європейського Союзу.