Наша компанія

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Укрінвестцентр це
Група компаній з високими стандартами та рівнем якості, яка динамічно розвивається. Ми маємо величезний досвід успішного менеджменту та системного управління з будівництва нерухомості міжнародного рівня класу "А".

До складу нашої команди входять: кваліфіковані фахівці з управління проектами, дипломовані архітектори , інженери та юристи, і звісно, будівельники екстра-класу.

Вже сьогодні "Укрінвестцентр" гідно себе зарекомендував на будівельному ринку України як стабільна компанія, що веде бізнес в суворій відповідності з критеріями надійності, сучасними стандартами якості та порядним ставленням до своїх клієнтів та партнерів.
Чому ми

Якість та сумлінне виконання усіх взятих на себе зобов'язень - це основні конкурентні переваги группи компаній «Укрінвестцентр».

Сучасний організаційно-технічний рівень будівництва, застосування ефективних матеріалів, величезний досвід, дозволяють забезпечувати виконання будівельних робіт високого класу.

Дотримуючись твердої позиції та міжнародного рівня, ми прикладаємо максимальних зусиль для дотримання строкових зобов'язань та завжди відповідаємо за якість при виконанні своїх робіт.

Саме така політика вже протягом 10 років характеризує нас як найбільш стабільну і швидко зростаючу компанію на ринку нерухомості України.

Велике коло партнерів, замовників та клієнтів, які задоволені співпрацею з нами, зміцнює віру і прагнення нашої команди у подальший розвиток та надає усвідомлення того, що ми обрали вірний напрямок.

Отримані нами нагороди на різних вітчизняних та міжнародних змаганнях і конкурсах, є відображенням того, на скільки ми віддані своїй улюбленій справі.

У цьому швидкоплинному світі потрібно швидко і гнучко реагувати на різні зміни в розвитку тих чи інших напрямків.

Ми проводимо різні дослідження та розвиваємо нові, більш інноваційні напрямки в будівельному бізнесі. Саме універсальність допомагає нам гідно конкурувати на ринку нерухомості протягом 10 років.

Статистичні данні
61%Об'єкти в роботі
85%Здано в експлуатацію
72%Зайнято специалістів на об'єктах
93%Завантаженість потужностей